Nowa Biedronka w formacie 2.0 w Katowicach [GALERIA]

sklep sieci znajduje się w centrum handlowym przy al. Roździeńskiego 97.

Nowa katowicka Biedronka została zaprojektowana w formacie 2.0, który oznacza zoptymalizowane i bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów.
 
Sklep charakteryzuje - jak podkreśla operator - wygodny podział stanowisk na owocowe, warzywne oraz produkty delikatne, czyli wymagające przechowywania w niższej temperaturze. Placówka zaproponuje również klientom świeżo wypiekane pieczywo. Jednocześnie w sklepie zostały wydzielone strefy z kosmetykami oraz artykułami promocyjnymi.
 
Z okazji otwarcia, klienci mogą skorzystać z promocji, którymi objęte są m.in. mleko Wypasione 1 l w cenie 1,99 zł  (cena przy zakupie 6 sztuk), czekolada Milka w cenie 6,99 zł (cena przy zakupie 3 sztuk), banany w cenie 1,99 zł za kg (aż 60% taniej) czy filet z piersi kurczaka w cenie 8,45 zł za kg (cena z kartą "Moja Biedronka"). Na uwagę zasługuje także promocja "Kup min. 2 i zapłać -50%" – przy zakupie min. 2 artykułów przemysłowych lub tekstyliów można otrzymać 50% rabatu na każdy z nich. Oferta promocyjna obowiązuje do 17 października lub do wyczerpania zapasów.

Biedronka przy al. Roździeńskiego jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 07:00-22:00, a w niedziele handlowe w godz. 08:00-21:00.

Joanna Hamdan 11442 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.