Allegro ma nową wersję Smart! specjalnie dla studentów

Platforma uruchamia specjalny pakiet Smart! Student obejmujący darmowe dostawy dla żaków i zwroty oraz szereg innych korzyści.

Firma postanowiła zaoferować studentom możliwość korzystania z usługi Allegro Smart! przez 6 miesięcy za darmo, a po skończonym okresie próbnym w obniżonej o 20% cenie.

Oprócz wszystkich podstawowych korzyści, takich jak bezpłatne dostawy i zwroty lub dostęp do limitowanych ofert, będą mogli oni skorzystać z dodatkowych bonusów, silnie powiązanych z ich życiem codziennym - podróżami, chodzeniem do kina czy dostępem do internetu.

- Dzięki uruchomieniu Allegro Smart! Student uczniowie odkryją zalety tego pakietu w kluczowym momencie ich życia, w którym każda oszczędność oraz wsparcie mają jeszcze większe znaczenie i pomagają lepiej wykorzystać te wyjątkowe lata - powiedział Francois Nuyts, prezes Allegro.

Jak z kolei dodaje Grzegorz Czapski, dyrektor ds. rozwoju w Allegro, dodatkową korzyścią z posiadania Allegro Smart! jest możliwość kupienia w przedsprzedaży biletów na wydarzenia, które cieszą się szczególną popularnością wśród młodych ludzi. - Zorganizowaliśmy już kilka takich akcji przed koncertami gwiazd, m.in. Dawida Podsiadło, Taco Hemingwaya czy Celine Dion - wymienia.

Wszyscy studenci mogą aktywować Allegro Smart! na stronie www.allegro.pl/smart. Oprócz podstawowych świadczeń w ramach Allegro Smart! studentom, w ramach 6-miesięcznego bezpłatnego okresu próbnego i obniżonej ceny po jego zakończeniu, przysługiwać będą również dodatkowe korzyści od partnerów Allegro. Będzie można zrealizować je za pomocą specjalnych kodów generowanych w aplikacji Allegro. Oferta obejmie:

  • 20-procentową zniżkę na korzystanie z pojazdów Blinkee (elektryczne hulajnogi, skutery i rowery),

  • 20-procentową zniżkę na bilety FlixBus,

  • 20-procentową zniżkę na bilety do Multikina oraz możliwość skorzystania z miejsc VIP w salach bez dodatkowej opłaty,

  • Specjalny zestaw studencki Allegro Smart! (średni popcorn + średni napój) w Multikinie za 12,90 zł ,

  • 7 GB transferu danych z T-Mobile i Heyah.

Warto podkreślić, że oferty objęte programem bezpłatnych dostaw i zwrotów Allegro Smart! - a jest ich już ponad 100 milionów - są wyraźnie oznaczone. Bezpłatna dostawa obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 zł za wysyłkę do paczkomatów i punktów odbioru oraz od 100 zł za dostawę kurierską w całej Polsce. Klienci Allegro Smart! otrzymują dodatkowe korzyści poza bezpłatną dostawą i darmowymi zwrotami: dostęp do limitowanych ofert Smart!, festiwale zakupowe, takie jak Smart Week! z wyjątkowymi promocjami czy dostępne tylko dla nich przedsprzedaże biletów na najatrakcyjniejsze koncerty, spektakle i wydarzenia dostępne na eBilet - najpopularniejszej stronie internetowej z biletami w Polsce.

Od uruchomienia Allegro Smart! w 2018 r. konsumenci korzystający z platformy zakupowej zaoszczędzili ponad 1 mld zł. Liczba darmowych dostaw w ramach pakietu nie jest limitowana. Rekordzistą jest konsument, który dzięki Allegro Smart! zaoszczędził 114 000 zł.

 

Katarzyna Pierzchała 3838 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.