McDonald’s rusza z nową kampanią

A w niej aktorska para - Borys Szyc i Michał Żebrowski.

14 października startuje kampania promująca linię burgerów Maestro. Tak jak w poprzedniej odsłonie, tym razem również nie zabraknie gwiazdorskiej obsady.

W najnowszym spocie promującym burgery Maestro, Borys Szyc zakłada się z Michałem Żebrowskim o to, czy istnieje burger przynajmniej tak samo dobry jak ten z ulubionej burgerowni. Jeden nie chce się do tego przyznać, więc drugi musi uciec się do postępu. Przegrany będzie musiał zrobić coś, czego naprawdę nie lubi.
 
Wideo będzie emitowane w telewizji i internecie. Można je zobaczyć m.in. na kanale YouTube marki.
Dodatkowo kampania wspierana jest zabawnymi, 6 sekundowymi formatami wideo.
 
To kolejny spot z wyróżniającej się serii, reżyserowany przez Jana Komasę. W poprzedniej realizacji Tomasz Karolak z pomocą McDonald’s wkręcił swoją koleżankę – Kasię Zielińską zabierając ją na pysznego burgera do miejsca, którego raczej się nie spodziewała.
 
Ponadto od 14 października w ofercie restauracji będą dostępne dwa warianty burgerów z linii Maestro - Maestro Grilled Cheese oraz Maestro Grand Classic.
 
Maestro Grilled Cheese to burger przygotowany z bułki typu brioche z wołowiną,  chrupiącymi plastrami bekonu oraz grillowanym serem camembert i serem topionym cheddar. Do tego pikle z prażoną cebulą oraz sos musztardowy w stylu amerykańskim i keczup.
 
Do oferty wraca również klasyka gatunku, czyli Maestro Grand Classic. Burger przygotowany w bułce typu brioche z wołowiną, plastrami bekonu oraz plastrem topionego sera cheddar. Całość uzupełniona jest kompozycją warzyw: świeżą sałatą batawia, piklami, plastrem pomidora oraz krążkami czerwonej cebuli. Smaku dopełnia sos Garlic BBQ.
 
 
Joanna Hamdan 11442 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.