Lidl mocniej wiąże się z Vendo Parkami

Firma Trei Real Estate Poland sfinalizowała umowy najmu w trzech swoich inwestycjach. Pierwszym ogłoszonym najemcą w planowanym Vendo Parku w Limanowej jest sklep sieci Lidl, który zajmie prawie 2000 mkw. powierzchni.

Trei Real Estate Poland przygotowuje się do uruchomienia nowej inwestycji w Limanowej. Przy ul. Witosa powstanie Vendo Park o łącznej powierzchni najmu ok. 7 600 mkw. Pierwszym najemcą planowanego obiektu będzie supermarket spożywczy Lidl.

Kolejną marką, która postawiła na rozwój w ramach sieci Vendo Park jest TEDi. W swoich sklepach oferuje szeroki asortyment – od artykułów dekoracyjnych, przez piśmiennicze i gospodarstwa domowego po akcesoria DIY. Sklepy TEDi w Vendo Parku w Chełmie i w Płocku zostały otwarte we wrześniu tego roku.

- Rozwijana przez nas na terenie całego kraju sieć małych obiektów handlowych cieszy się dużym zainteresowaniem najemców. Coraz więcej firm decyduje się na ekspansję swojej działalności właśnie w parkach handlowych - mówi Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

Jego zdaniem współpraca z takimi markami jak TEDi i Lidl potwierdza tylko, że Vendo Parki spełniają ich oczekiwania. - Klienci darzą nas zaufaniem podpisując umowy najmu na długo przed startem budowy obiektu, a takie partnerstwa są dla nas potwierdzeniem jakości wybieranych przez nas lokalizacji – uważa Wesołowski.

Vendo Park w Chełmie to jedna z pierwszych inwestycji Trei w naszym kraju. Powierzchnia najmu obiektu to niemal 5 000 mkw. Inwestycja, oddana do użytku w 2014 roku, zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie supermarketu Kaufland. Wśród najemców Vendo Parku, poza marką TEDi, znajdują się: Rossman, TXM, Media Expert, Martes Sport, Kik, Zielarnia i Apteka Dr Optima, Jysk oraz Pepco.

Vendo Park w Płocku został oddany do użytku z początkiem czerwca tego roku. Najemcy mają do dyspozycji 4 200 mkw. powierzchni, z czego ponad 2 000 mkw. zajmuje już Lidl. W obiekcie działają też sklepy KiK i Pepco, a czwartym najemcą będzie wkrótce TEDi.

 

Katarzyna Pierzchała 3838 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.