Loteria PGZ Kupiec: 2 samochody do wygrania

Od 12 października do 6 grudnia w sklepach należących do Polskiej Grupy Zakupowej Kupiec trwać będzie druga edycja loterii konsumenckiej, w której klienci będą mogli wygrać m.in. dwa samochody osobowe.

Są to Fiat Tipo i Fiat 500 Hybrid. Do wygrania są ponadto cztery vouchery na wakacje o wartości 5000 zł każdy, osiem voucherów na weekend we dwoje o wartości 1000 zł każdy oraz 40 kart przedpłaconych na zakupy o wartości 500 zł.

Promocja konsumencka pod nazwą „Loteria na 2 auta” realizowana jest przy współpracy z 18 producentami. Aby wziąć w niej udział klienci muszą zrobić zakupy za minimum 25 zł brutto na jednym paragonie lub fakturze, kupując przy tym minimum 1 dowolny produkt promowanych marek i zarejestrować dowód zakupu na dedykowanej stronie internetowej lub wysłać jego numer w formie wiadomości sms. - Akcja ma charakter prosprzedażowy, dzięki czemu wzmacniamy wizerunkowo markę na sklepach zrzeszonych w Grupie oraz zacieśniamy współpracę z producentami – usłyszeliśmy w centrali PGZ Kupiec.

Polska Grupa Zakupowa Kupiec liczy obecnie 278 placówek zlokalizowanych na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i łódzkiego. Jej założycielami i głównymi udziałowcami są właściciele placówek handlowych wchodzących w jej struktury.

Katarzyna Pierzchała 3838 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.