Nutricia Polska. Chrupeczki BoboVita Bio

Wspierają malucha w nauce gryzienia.

Z myślą o najmłodszych, stojących przed wyzwaniem akceptacji posiłków o nowej strukturze, powstały chrupeczki BoboVita Bio.
 
Nowości to 4 propozycje ze składnikami odpowiedniej jakości – dopasowane do potrzeb niemowląt już po 7. miesiącu. Nie zawierają dodatku cukru (zawierają naturalnie występujące cukry), a zgodnie z przepisami prawa także konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku.
 
Chrupeczki BoboVita Bio poza tym, że są smaczne i w pełni bezpieczne dla maluchów, spełniają wymagania rolnictwa ekologicznego. Oznacza to, że zawarte w nich zboża, warzywa, w tym warzywa strączkowe, oraz owoce są starannie wyselekcjonowane i pochodzą w 100% z certyfikowanych ekologicznych upraw, prowadzonych z najwyższą dbałością o środowisko naturalne.
 
Chrupiące nowości o zabawnych kształtach, takich jak krążki czy gwiazdeczki, dopasowane są do małych rączek, dlatego stanowią idealne wsparcie w nauce gryzienia zarówno w domu, jak i poza nim.
 
Rekomendowana cena za opakowanie 20 g wynosi ok. 3,99 zł.
 
Joanna Hamdan 11442 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.