English Tea Shop. Herbaty piramidki

W ekologicznym opakowaniu zero waste.

Aby jeszcze lepiej spełniać swoją misję działania w harmonii z naturą, producent organicznych herbat English Tea Shop postawił sobie za cel stworzenie jak najbardziej przyjaznych środowisku opakowań.

Bardzo ważnym stało się wyeliminowanie plastiku z kolekcji herbat, których saszetki zamknięte są w osobnych piramidkach. Zarówno każda z nich, jak i oprawa całej selekcji herbat jest obecnie w 100% biodegradowalna. Linia ta to aż 3 różne zestawy herbat, z których każdy zawiera 12 osobno pakowanych piramidek z organiczną herbatą.

Classic Tea Collection składa się z najbardziej klasycznych kompozycji English Tea Shop. Wśród nich znajdują się propozycje, jak English Breakfast, Jasmine Green Tea czy White Tea Coconut & Passionfruit.

Super Goodness Collection to propozycja dla miłośników intensywnych, korzennych i orientalnych smaków, wśród których dominują rooibos, kurkuma, imbir, trawa cytrynowa, cynamon, hibiskus i owoc dzikiej róży.

Your Wellness Collection to selekcja herbat kojących zmysły, wyciszających, także bez udziału kofeiny. Ich susz skomponowany został głównie z ziół, przypraw i owoców. Zestaw ten tworzą herbaty Sleepy Me, Shape Me, Calm Me, Beautiful Me, Pure Me i Happy Me.

Cena: ok. 31,90 zł.

Joanna Hamdan 11442 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.