Polomarket: płatność w aplikacji, wkrótce Polodrive

Polomarket udostępnił właśnie klientom prosty oraz szybki sposób opłacania zakupów online we własnej aplikacji. Pełna usługa click&collect obejmie wszystkie sklepy i cały asortyment sieci. Na tym nie koniec innowacji.

Płatność za pomocą aplikacji sieci handlowych jest jeszcze nowością w Polsce. Mają ją na razie tylko Lidl, poprzez dodatkową funkcję aplikacji Lidl Pay oraz Żabka - Żappka Pay.

Tymczasem Polomarket, po udanym wdrożeniu w kwietniu br. zdalnych zakupów poprzez aplikację mobilną, poszedł o krok dalej.

Teraz klienci dokonujący zakupów za pośrednictwem aplikacji, mogą je opłacić online korzystając ze wszystkich możliwych form płatności tj. karty płatniczej, szybkiego przelewu czy też blika. Partnerem sieci w tym zakresie i operatorem płatności jest PayU. Odbiór produktów odbywa się w sklepie bez kolejki, tego samego dnia w dogodnych dla klienta „okienkach” czasowych.

Dzięki płatności online sieć w najbliższym czasie planuje wdrożenie usługi dostawy zakupów bezpośrednio do domów klientów we współpracy z jednym z wiodących na rynku partnerem specjalizującym się w tego typu usłudze. Dodatkowo klienci robiący zakupy w aplikacji będą mieli możliwość ich odbioru w wyznaczonym miejscu na parkingu wybranego sklepu, bez wychodzenia z samochodu. Usługa Polodrive wkrótce pojawi się w wybranych sklepach sieci na terenie całej Polski.

Aplikacja mobilna Polomarket jest rozszerzeniem możliwości programu lojalnościowego w oparciu o tradycyjną Polokartę. Jej użytkownicy mogą skorzystać ze wszystkich promocji dla posiadaczy standardowej Polokarty oraz dodatkowych, dedykowanych ofert. Aplikacja umożliwia także dostęp do przepisów programu kulinarnego „Na Szlaku Smaku” na tanie, smaczne i szybkie dania. Użytkownicy aplikacji mogą również w łatwy sposób obejrzeć gazetki promocyjne oraz oceniać zakupy dokonane w Polomarkecie. Aplikacja umożliwia także zbieranie wirtualnych znaczków w programach lojalnościowych organizowanych przez sieć.

Polomarket to polska sieć supermarketów, która ma ponad 280 placówek.

 

 

Katarzyna Pierzchała 5229 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.