Galerie Carrefour promują

W zamian za zakupy w sklepach w poszczególnych centrach handlowych i zlokalizowanych w nich hipermarketach sieci klienci otrzymują karty podarunkowe

Akcja obejmie łącznie 7 centrów handlowych Carrefour: Galerię Grudziądzką, Galerię Śląską w Rybniku, Galerię Gryf w Szczecinie, Galerię AKS w Chorzowie, Galerię Zdrój w Jastrzębiu Zdroju, Galerię Zielone Wzgórze w Białystoku oraz Galerię Słowiańską w Zgorzelcu.

Klienci, którzy w czasie trwania akcji w danej galerii zrobią zakupy za minimum 150 lub 250 zł i zarejestrują paragon u hostessy na specjalnym stoisku otrzymają w zamian karty przedpłacone, które mogą przeznaczyć na kolejne zakupy. Można łączyć kwoty z maksymalnie dwóch paragonów. Przy większej kwocie klient dostanie w prezencie kartą na 50 zł a przy mniejszej na 30 zł. W każdym z obiektów na klientów czeka po kilkaset kart.

Poza bonusem w postaci kart, na klientów galerii czekają też promocje w sklepach i lokalach gastronomicznych. Ponadto, w hipermarketach Carrefour tradycyjnie mogą oni liczyć na oferty rabatowe, zwłaszcza jeśli korzystają z aplikacji mobilnej „Mój Carrefour”. Mogą też zamówić zakupy online i gotowe odebrać w sklepie, np. na koniec wizyty w galerii.

Promocje w poszczególnych centrach potrwają łącznie od 8 października do 7 listopada.

Joanna Hamdan 13995 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.