Grycan z nową ofertą specjalną

Od 10 października do końca roku przy zakupie dowolnej kawy, herbaty lub czekolady porcja Piernika Staropolskiego z bakaliami dostępna jest w promocyjnej cenie 6,50 zł. Oferta dostępna jest we wszystkich lokalach sieci na miejscu i na wynos.

- Kiedy zbliżają się chłodniejsze, jesienne dni chętniej sięgamy po miód, słodkie powidła i rozgrzewające korzenne przyprawy. To właśnie z nich powstaje nasz Piernik Staropolski. Przygotowujemy go ręcznie, według tradycyjnej rodzinnej receptury pochodzącej z Kresów. Zapraszamy do naszych lodziarnio-kawiarni na porcję tego aromatycznego ciasta z filiżanką kawy, herbaty lub gorącej czekolady! - mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan - Lody od pokoleń.

Piernik Staropolski przygotowywany jest w pracowni cukierniczej marki Grycan - Lody od pokoleń z wykorzystaniem najlepszych składników, takich jak ręcznie krojone bakalie, miód z wybranej pasieki, specjalna mieszanka mielonych w pracowni przypraw czy gotowany karmel.

Każdy piernik składa się z trzech warstw ciasta, przełożonych domowymi powidłami ze śliwek węgierek, które jeszcze ciepłe rozsmarowywane są na cieście. Gotowe pierniki dekorowane są gęstą polewą z ciemnej czekolady, masła i mleka oraz połówkami orzechów włoskich.

Joanna Hamdan 13849 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.