Wedel rusz z akcją "Poczuj smak lodów E.Wedel"

W jej ramach w dniach 5-10 października na terenie centrum handlowego Galeria Przymorze zostanie rozdanych aż 30 tys. lodów.

E.Wedel produkuje wyroby czekoladowe w Polsce od ponad 170 lat. Także amatorzy słodkiej ochłody od pewnego czasu mogą także sięgać po wedlowskie produkty.

To właśnie z myślą o nich powstała akcja "Poczuj smak lodów E.Wedel", która odbędzie się w Galerii Przymorze w dniach 5-10 października.

W tym czasie klientom centrum handlowego zostanie rozdanych aż 30 tys. lodów.

W ramach promocyjnej akcji Wedla codziennie, od 12:00 do 20:00, trzy hostessy będą rozdawały klientom centrum handlowego Galeria Przymorze lody Premium w wydaniu waniliowym, czekoladowym i truskawkowym, a także Ptasie Mleczko w lodowej odsłonie o smaku czekoladowym i truskawkowym.

Joanna Hamdan 11442 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.