Żywiec Zdrój. Nowy format wody niegazowanej

W opakowaniu w całości z recyklingu.

Żywiec Zdrój wprowadził na rynek kolejny produkt w butelce wykonanej w 100% z plastiku z recyklingu. W ofercie firmy pojawiła się woda niegazowana w nowym, poręcznym formacie 1 l, której butelka została wykonana w całości z powtórnie przetworzonego plastiku.

Żywiec Zdrój niegazowany w formacie 1 l skierowany jest do osób szukających produktu, który pozwoli im zadbać o odpowiednie nawodnienie w ciągu całego dnia, a jednocześnie będzie wystarczająco lekki i poręczny, by bez trudu zmieścić go w torebce czy plecaku.

Nowy format jest trzecim, po 5-litrowej butelce wody niegazowanej oraz Żywiec Zdrój Essence, produktem w opakowaniu wykonanym w całości z plastiku z recyklingu. Sięgnięcie po surowiec z odzysku pozwoliło wyeliminować użycie nowego plastiku, znacząco ograniczyło emisję CO2 i jest namacalnym dowodem na to, że recykling opakowań ma znaczenie i przekłada się na ograniczenie ilości plastiku w środowisku.

Żywiec Zdrój niegazowany w formacie 1 l w opakowaniu w 100% z recyklingu dostępny jest od października
w sieci sklepów Biedronka. Rekomendowana cena detaliczna wynosi 1,79 zł.

Joanna Hamdan 13675 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.