Hochland: zmiany i awanse

Po ponad 8 latach pracy na stanowisku członka zarządu i dyrektora finansowego Hochland Polska, Jacek Kostka zdecydował się opuścić firmę i zmierzyć w kierunku nowych wyzwań.

To nie jedyne zmiany w firmie Hochland. Jednocześnie dyrektorowie marketingu - Rafal Masiak, i sprzedaży - Waldemar Dimke, zostali mianowani na członków zarządu.

Powyższe zmiany wchodzą w życie od 1 października 2020 r.

Następca Jacka Kostki (na zdjęciu) w funkcji dyrektora finansowego firmy Hochlanda zostanie ogłoszony w najbliższym czasie.

- Zespół kierownictwa Hochland Polska dziękuje Jackowi Kostce za jego pracę i życzy mu wszystkiego najlepszego w przyszłej karierze zawodowej i życiu osobistym – powiedział w imieniu zespołu kierownictwa firmy Peter Knauer, dyrektor generalny i prezes zarządu Hochland Polska.

Hochland działa na polskim rynku od ponad 25 lat, do portfela marek należą najpopularniejsze sery: Hochland, Almette, Valbon. Produkuje w Polsce w dwóch fabrykach: w Kaźmierzu i Węgrowie.

Ilona Mrozowska 3823 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.