Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan promują Allegro Smart! Week

Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 28 września - 4 października.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan będą komunikować Allegro Smart! Week na swoich kanałach social media w tygodniu promocji.

Ich zadaniem będzie nie tylko informowanie internautów o samym wydarzeniu i jego licznych benefitach, ale także edukacja w zakresie jego mechaniki i nowości w tym zakresie.
 
To nie pierwszy raz, kiedy Małgorzata Rozenek-Majdan współpracuje z Allegro. W ubiegłym roku, prowadziła m.in. event "Polska Strojna", a także wraz z innymi celebrytami i influencerami promowała m.in. darmowe dostawy kurierem w ramach usługi Allegro Smart!, poprzez akcję charytatywną polegającą na zakupie karmy dla potrzebujących zwierząt.

Allegro Smart! Week to największy festiwal promocji, skierowany do posiadaczy programu lojalnościowego Allegro Smart!. Na konsumentów czekać będą tysiące ofert ze wszystkich kategorii dostępnych na Allegro w promocyjnych cenach obniżonych nawet do -70% oraz darmową dostawą w ramach usługi Allegro Smart!  Szczegóły tej akcji i jej promocji TUTAJ.

Joanna Hamdan 11407 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.