Szyld Spar rozrasta się w Polsce

We wrześniu kilka sklepów Piotr i Paweł zmieniło szyld na Spar. Ale w Polsce przybywa też zupełnie nowych placówek tej sieci w ramach współpracy ze sprawdzonymi franczyzobiorcami.

Sklep przy ul. Królewskiej 48 - w pobliżu autostrady A2 - będzie miał prawie 1300 mkw. sali sprzedaży. Docelowo klienci będą mogli także skorzystać z usługi zakupów online na stronie www.e-spar.com.pl z dowozem do domu.

Ponadto na parkingu placówki znajdą się specjalne miejsca dedykowane usłudze Spar Drive – gdzie następuje odbiór zamówionego przez Internet zamówienia wprost do bagażnika samochodu. Nowa placówka pod szyldem Spar powstaje w wyniku procesu rebrandingu sieci delikatesów Piotr i Paweł.

W ofercie sklepu będzie można znaleźć zarówno produkty marki własnej sieci, jak również znanych marek. Asortyment obejmie m.in.: artykuły spożywcze, pieczywo, nabiał, produkty świeże, warzywa i owoce, mięsa i wędliny, ryby, napoje, a także zabawki, artykuły dziecięce, chemię, artykuły przemysłowe i dla zwierząt. W ofercie nie zabraknie także produktów bio i eko.

- Jesteśmy przekonani, że sklep Spar w krótkim czasie stanie się ulubioną destynacją zakupową mieszkańców Grodziska Mazowieckiego i okoli - komentuje Joanna Bieniek, leasing manager Newbridge.

Piotr i Paweł zniknął też z Gdańska i Koźmina Wielkopolskiego. W nowych placówkach - Spar przy ul. Nieborowskiej 8 w Gdańsku oraz Spar Express w Koźminie Wielkopolskim – dla klientów dostępne są odpowiednio 833 mkw. i 152 mkw. sali sprzedaży.

Także we wrześniu sieć sklepów Spar otworzyła dwie nowe placówki w miejscowościach: Rytro i Jazowsko. Sklepy mają odpowiednio 364 oraz 182 mkw. sali sprzedaży. Tym razem są to zupełnie nowe placówki, którymi zarządza partner franczyzowy sieci mający już sklepy Spar w miejscowościach Piwniczna oraz Gołkowice obok Starego Sącza.

Spar chce zbudować sieć składającą się z 400 sklepów. 

Joanna Hamdan 11407 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.