Na rynku debiutuje nowa polska marka kosmetyków

Marka nazywa się AMVI Cosmetics i na razie jest dostępna wyłącznie w sklepie internetowym.

Kosmetyki AMVI to - jak zapewnia producent kosmetyków - skuteczna pielęgnacja wymagającej skóry kobiet. Bogate formuły preparatów są w ponad 95% naturalne, w większości wegańskie i bezglutenowe. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.

- W marce AMVI Cosmetics chcieliśmy uchwycić pełnię i piękno naturalnej kobiecości, które wynikają ze świadomych, mądrych decyzji. Zarówno w kwestii pielęgnacji, jak i życiowych wyborów – mówi Sylwia Raciborska, założycielka marki.

- Dlatego kosmetyki AMVI to zaawansowana, nowoczesna pielęgnacja, ale też produkty, które realnie wspierają działania prospołeczne. Kosmetyki, które za każdym razem przypominają o tym, jak ważna jest holistyczna dbałość nie tylko o urodę, ale i zdrowie - podkreśla.

W tym celu marka podjęła decyzję o stałej współpracy z Fundacją Rak’n’Roll i stale przeznacza 1% procent przychodu z każdego sprzedanego kosmetyku na pomoc dla chorych na raka piersi.

Ceny kosmetyków AMVI mieszczą się w przedziale ok. 30-70 zł. Można je kupić w sklepie internetowym www.amvicosmetics.com.

Joanna Hamdan 11408 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.