"Inspirowane Naturą"

Pod takim hasłem wystartowała jesienna odsłona kampanii promocyjnej Vegeta Natur.

W ramach kampanii promującej produkty Vegeta Natur, we wszystkich kluczowych stacjach telewizyjnych emitowany będzie spot promujący nowości Vegety Natur – przyprawę w płynie Vegeta Natur bez dodatku glutaminianu sodu, a także Vegeta Natur kostki rosołowe bez dodatku glutaminianu sodu.

Dodatkowo realizowany jest szereg działań w internecie. Spoty reklamowe będzie można zobaczyć na platformach YouTube, Player oraz IPLA. Podkreślają one innowacyjność produktów, jako odpowiedź marki Vegeta na aktualne potrzeby konsumentów i trendy żywieniowe.

Pełne kulinarnych inspiracji treści, pokazujące bogate zastosowanie produktów z portfolio Vegeta Natur, będzie można znaleźć w mediach społecznościowych i na kanale Youtube, w kulinarnych filmach video.

Działania PR prowadzone są przez agencję Walk PR.

Joanna Hamdan 11407 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.