Zmiana terminu targów RetailShow

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju i za granicą oraz ograniczeniach w organizacji imprez masowych, ale także w trosce o bezpieczeństwo wystawców i zwiedzających, organizatorzy podjęli decyzję o przełożeniu 11. edycji targów RetailShow.

Wiadomo, że te największe w Polsce tragi wyposażenia sklepów odbędą się w listopadzie 2021 r. Dokładny termin mamy poznać niebawem.

Jak podkreślają organizatorzy, decyzję o zmianie terminu popiera większość wystawców. - Liczymy na zrozumienie wszystkich, którzy planowali wziąć udział w targach. Dołożymy wszelkich starań, aby edycja targów w nowym terminie była na najwyższym poziomie – usłyszeliśmy w ECP Polska.

W poprzedniej, 10. edycji targów RetailShow 2019 na powierzchni ponad 7000 mkw. ponad 200 wystawców przedstawiło ofertę sieciom handlowym, a wystawę odwiedziło ponad 5000 gości.

 

Katarzyna Pierzchała 3838 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.