W Katowicach nowa Biedronka szykuje się do otwarcia

W drugiej połowie października na terenie Homepark Rawa w Katowicach pojawi się operator spożywczy - Biedronka.

Nowa Biedronka w Katowicach powstanie w formacie 2.0, który oznacza zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów. Ponadto w sklepie zastosowane zostaną zaawansowane, ekologiczne rozwiązania, na przykład oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze wykorzystujące gazy przyjazne dla środowiska, takie jak gaz naturalny CO2 („clean technology”). W placówce zamontowane zostaną 4 kasy obsługowe oraz 4 kasy samoobsługowe. Klienci będą mogli w wygodny sposób sprawdzać ceny produktów przy dwóch elektronicznych czytnikach cen.

Homepark Rawa w Katowicach, położony jest przy jednej z największych arterii komunikacyjnych Aglomeracji Śląskiej – Alei Roździeńskiego. Na terenie parku znajdują się sklepy związane z wykończeniem i wyposażeniem wnętrz. Biedronka zajmie powierzchnie prawie 1240 mkw. Lokal został już przekazany najemcy, a otwarcie planowane jest na drugą połowę października.

- Jednym z głównych założeń parków handlowych Homepark jest dobrze prosperujący market spożywczy. Mamy nadzieję, że obecność flagowych marek sektora dóbr szybko zbywalnych, korzystnie wpłynie zarówno na footfall w całym centrum jak i nasz wizerunek  – komentuje Agata Brzezińska, head of CEE w firmie Pradera.   

z kolei Magdalena Sierży, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego w sieci Biedronka, dodaje, że w najnowszym katowickim sklepie będzie można znaleźć wszystko, czego konsumenci – nawet ci najbardziej wymagający – oczekują od sieci handlowej. 

Z kolei w warszawskim Parku Handlowym Homepark Targówek otworzy się sklep Lidl, który zajmie 2017 mkw. i zastąpi Piotra i Pawła. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

 

 

Ilona Mrozowska 3824 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.