Brother: nowe przenośne drukarki

Brother zaprezentował nowe mobilne drukarki etykiet, które umożliwiają szybkie i proste drukowanie etykiet czy paragonów w sklepach oraz magazynach.

Modele Brother RJ-3035B i RJ-3055WB to przenośne i kompaktowe trzycalowe drukarki etykiet, które są odporne na upadki z wysokości 2,5 m. Dedykowane są m.in. użytkownikom z branży handlu detalicznego. Znajdą zastosowanie w sprzedaży wielokanałowej, e-handlu, coraz popularniejszych systemach typu „kliknij i odbierz sam” oraz w oznaczaniu żywności na sklepowych półkach.

Dzięki lekkiej i poręcznej konstrukcji sprawdzą się też podczas pracy w terenie. Dodatkowo modele serii RJ LITE mogą być noszone na zawieszanym przez ramię pasku, co znacznie ułatwia korzystanie z nich podczas pracy.

Obudowa drukarek RJ-3035B i RJ-3055WB ma klasę szczelności IP54, co oznacza, że jest ona odporna na zapylenie oraz zachlapania i może być eksploatowana w środowiskach, w których panuje znaczna wilgotność powietrza.

Te przenośne drukarki etykiet oferują prędkość druku nawet do 101mm/s (4 cale na sekundę). Rozdzielczość druku wynosi 203 dpi. Gotowy do pracy zestaw razem z baterią waży tylko 375g w przypadku modeli RJ-3035B i RJ-3055WB.

Jak zapewnia ich producent, drukarki są intuicyjne w obsłudze, a ich interfejs umożliwia łączenie z urządzeniami mobilnymi lub komputerami stacjonarnymi, co znacznie usprawnia wydruk. Urządzenia gwarantują łatwą obsługę dzięki różnym opcjom komunikacji: USB, Bluetooth, a także w przypadku modelu RJ3055WB - WiFi.

Modele serii RJ Lite działają w temperaturach od -15˚C do +50˚C, a ich ładowanie może się odbywać przy temperaturach od 0˚C do +40˚C. Można je uzupełnić o szeroką gamę akcesoriów, które pozwalają stosować urządzenie w prawie każdych warunkach, oraz dostosować je do indywidualnych potrzeb. Mobilne drukarki serii RJ LITE są objęte 3-letnią gwarancją.

Katarzyna Pierzchała 3836 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.