Lidl ma już ponad 740 sklepów

24 września Lidl otworzy 4 nowe sklepy: w Józefosławiu, Bydgoszczy, we Wrocławiu i w Łodzi. Dzięki temu - według monitoringu serwisu HandelExtra.pl - operator będzie już u nas miał 743 sklepy.

We wszystkich lokalizacjach otwarcia nastąpią o godzinie 6:00. Od tej godziny klienci mogą więc udać się do pierwszego Lidla w Józefosławiu, przy ul. Geodetów 57.

Jest to duży jak na Lidla sklep - ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1350 mkw. Zatrudnienie znalazło tu 28 osób. Jak zapowiada operator, w dniu otwarcia na klientów czekać będzie aromatyczna kawa.

Kolejny sklep, który otworzy się w najbliższy czwartek, jest 14. Lidlem w Bydgoszczy. Tym razem operator uruchamia placówkę przy ul. Szubińskiej 9 - i tu powierzchnia sali sprzedaży jest identyczna jak Józefosławiu, chociaż pracę znalazło w tej lokalizacji 20 osób (nie 28 jak w Józefosławiu).

Do otwarcia szykuje się też 21. Lidl we Wrocławiu - przy ul. Przy Torze 2. Jest on ciut mniejszy od pozostałych (sala sprzedaży ma ponad 1270 mkw.), za to pracę znalazło tu 25 osób. Klientów przywitają hostessy, a całe wydarzenie poprowadzi konferansjer. Na gości czekać będzie kawa, a dla dzieci – balony. Przewidziane są także specjalne promocje.

24 września Lidl otworzy ponadto swój 19. obiekt w Łodzi, przy ul. Zagajnikowej 1. Powierzchnia sala sprzedaży jest identyczna jak w Józefosławiu i Bydgoszczy. Zostało tu zatrudnionych 26 osób. W dniu otwarcia na klientów czekać będzie grill oraz drobne konkursy z niespodziankami. Przewidziane są także specjalne promocje, które będą trwać aż do 2 października.

W każdym z nowo otwartych sklepów klienci znajdą artykuły w "niskich cenach", wyprodukowane w sposób zrównoważony. Na sklepowych półkach nie zabraknie świeżych owoców i warzyw w ramach „Ryneczku Lidla”, pieczywa bez konserwantów „Chrupiące z Pieca”, a także marek takich jak: „Pikok” – wędliny, „Pilos” – nabiał oraz szerokiego asortymentu produktów w „Strefie Wege”, jak również kosmetyków wegańskich marki „Cien Food For Skin”. W asortymencie jest także odzież oraz produkty przemysłowe w niskich cenach.

We wszystkich placówkach wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła.

Według monitoringu serwisu HandelExtra.pl od czwartku operator będzie miał 743 sklepy w Polsce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Pierzchała 4275 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.