Kärcher: pierwsza na rynku szorowarka orbitalna

Kryje się ona pod tajemniczą nazwą BDS 43/Orbital C.

Według producenta urządzenie to potrafi bardzo wiele i jednocześnie bardzo niewiele wymaga od swojego operatora. Skomplikowane szkolenie nie jest już konieczne. Szorowarka jest dziecinnie prosta w obsłudze i poradzi sobie z praktycznie każdym zadaniem. Do tego oszczędza środki czyszczące, co czyni prace nią wyjątkowo ekonomiczną. Natomiast czas pracy jest zredukowany o połowę, co również przekłada się na wymierne korzyści finansowe.

Co konkretnie potrafi ten nowy zawodnik w drużynie Kärcher? Niestraszne mu: dogłębne szorowanie, stripowanie, czyszczenie dywanów, polerowanie czy krystalizacja. Urządzenie jest wszechstronne. Nadaje się do wszystkich rodzajów posadzek: marmur, beton, posadzki kamienne, parkiet, terakota, kamionka szlachetna, winyl, wykładzina itd.

Maszyna łączy ruch obrotowy i orbitalny. Dzięki temu jest wydajna i skuteczna. Kombinacja ta zwiększa szybkość czyszczenia i ułatwia zapanowanie nad urządzeniem.

Polecić je można zwłaszcza do sklepów (średnich i małych), hoteli czy biur, gdyż jest ono bardzo ciche - aż o 6 dB (A) cichsze niż zwykłe urządzenie jednotarczowe. To sprawia, że można nim pracować gdy w obiekcie są klienci, nie przeszkadzając im.

 

 

Katarzyna Pierzchała 3836 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.