Action wchodzi do obiektów handlowych

Sklepy niespożywczych dyskontów Action zajmą łącznie ponad 2700 mkw. w trzech lokalizacjach: w Piekarach Śląskich, Szczecinie, a wkrótce także w Poznaniu.

Master Management Group wprowadza znaną markę dyskontów niespożywczych Action  do portfolio najemców w swoich obiektach.

Obiekty Master Management Group to popularne parki handlowe i centra handlowe, obecne niemal w całej Polsce. To najczęściej dominujące miejsca zakupów w swoich lokalizacjach, z dobrym dostępem zarówno dla klientów z najbliższych okolic, jak również przyjezdnych z bardziej oddalonych części miast czy regionów.

 - Nasze negocjacje z Action, które przypadły na trudny czas pandemii, przebiegały bardzo sprawnie i rzeczowo. Jestem przekonana, że sklepy tej popularnej marki  w obiektach Master Management Group doskonale spełnią oczekiwania klientów – mówi Anna Polak, head of leasing, Master Management Group. 

Również Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska, tłumaczy, że na lokalizację sklepów Action wybierane są przede wszystkim parki i centra handlowe, które cieszą się dużą popularnością wśród lokalnej społeczności, są położone w miejscach łatwo dostępnych dla klientów i oferują atrakcyjny mix najemców.

Umowa między firmami obejmuje łącznie ponad 2770 mkw.  w trzech lokalizacjach: w Piekarach Śląskich, Szczecinie, a wkrótce także w Poznaniu. Firmy współpracować będą przez najbliższe pięć lat.

Park handlowy w Szczecinie położony jest w popularnej strefie handlowej miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych. Obiekt w Piekarach Śląskich jest zlokalizowany w pobliżu wjazdu na autostradę A1, również w gęstej zabudowie mieszkaniowej. Sklepy Action, otwarte w sierpniu tego roku, uzupełnią tam mocną ofertę popularnych marek, jak: Media Markt, Media Expert, Decathlon, Jula, Komfort, Bricomarche, CCC czy Rossman.

Centrum w Poznaniu mieści się z kolei w popularnej, dobrze prosperującej dzielnicy Poznań – Jeżyce.
Tam sklep Action otwarty zostanie jesienią tego roku.

Action to sieć dyskontów niespożywczych oferująca klientom szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach. Na odwiedzających czeka ponad 6 000 artykułów z 14 kategorii: dekoracje, DIY, zabawki i rozrywka, hobby, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród, pranie i sprzątanie, żywność i napoje, pielęgnacja ciała, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel. 2/3 asortymentu dynamicznie rotuje, a ponadto w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych produktów.

Obecnie Action poleca jesienne dekoracje oraz akcesoria, które umilą chłodniejsze wieczory, takie jak ciepłe tekstylia, kosmetyki do domowego SPA, nici do haftowania czy zestawy kreatywne dla dzieci. Osoby aktywne fizycznie znajdą tu m.in. maty do jogi, skakanki czy elastyczne taśmy do ćwiczeń.

Ilona Mrozowska 3824 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.