Startuje aplikacja "Mój Lewiatan"

Umożliwi ona klientom PSH Lewiatan m.in. dostęp do informacji na temat aktualnych promocji, wgląd do autorskich przepisów z kanału "Gotuj z Lewiatanem", korzystanie z wygodnej listy zakupów oraz mobilnej obsługi programu lojalnościowego.

PSH Lewiatan uruchamia własną aplikację mobilną dla swoich klientów "Mój Lewiatan".

Jej użytkownicy będą mieli dostęp do informacji na temat aktualnych promocji w sieci, jak również tych obowiązujących w wybranych sklepach Lewiatan. Ponadto umożliwi im ona korzystanie z szerokiej bazy przepisów pochodzących z kanału "Gotuj z Lewiatanem", jak również planowania listy zakupów. Klienci sklepów objętych programem lojalnościowym będą mogli skorzystać z elektronicznej karty "Mój Lewiatan" oraz bieżącej weryfikacji liczby uzyskanych punktów lojalnościowych. Mobilne rozwiązanie będzie dostępne dla wszystkich zainteresowanych klientów sieci.

Aplikacja jest dostępna do nieodpłatnego pobrania w sklepach Google Play oraz App Store od 21 września.

- "Mój Lewiatan" to kolejny krok naszej sieci w kierunku budowania pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dopasowania do potrzeb naszych klientów. Dzięki aplikacji korzystanie z programu lojalnościowego Lewiatan będzie jeszcze łatwiejsze, a nam pozwoli dotrzeć do grona klientów, którzy cenią sobie wygodę, jaką niosą za sobą rozwiązania mobilne - mówi Marcin Poniatowski, członek zarządu Lewiatan Holding i dodaje - Już ponad 70% Polaków deklaruje, że chętnie korzysta z aplikacji mobilnych programów lojalnościowych, dlatego tym bardziej cieszę się, że oddajemy w ręce naszych klientów to pełni funkcjonalne narzędzie.

Uruchomienie aplikacji "Mój Lewiatan" zbiegło się w czasie z loterią dla klientów, w której do wygrania będą cztery samochody marki Toyota Aygo. Loteria "Graj w kolory", w której udział mogą wziąć wszyscy zainteresowani klienci sieci, startuje 21 września i potrwa do 18 października. Warunkiem udziału w loterii jest zakup produktów w Lewiatanie o wartości minimum 30 zł i rejestracja paragonów na stronie www.grajwkolory.pl lub w aplikacji mobilnej "Mój Lewiatan". Każdorazowa rejestracja dowodu zakupów oraz wybieranie produktów z oferty kolorowych gazetek promocyjnych zwiększa szansę klientów na wygraną w loterii.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan to jedna z najdłużej funkcjonujących sieci franczyzowych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek sklepów detalicznych na polskim rynku. Obecnie na terenie całej Polski zrzesza ponad 3 200 placówek handlowych zatrudniających 30 000 pracowników.

Joanna Hamdan 13995 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.