Costa Coffee z jesiennymi smakami

Sieć kawiarni zaprasza do spróbowania produktów z "Oferty Wartej Skosztowania".

W ramach "Oferty Wartej Skosztowania" na wielbicieli zdrowych przekąsek czeka ciabatta z jajkiem. Dla fanów klasycznych, pełnowartościowych posiłków Costa Coffee poleca ciabattę z szynką i pomidorem, a dla spragnionych zupełnie nowych smaków przygotowała propozycję w postaci ciabatty z hummusem i serkiem mascarpone, doprawionej listkami świeżej mięty.

Natomiast na deser sieć poleca jedno z dwóch ciast dostępnych w ofercie: ze śliwkami i orzechami lub brownie z malinami, które przygotowano na bazie organicznej mąki ryżowej. 

Ponadto na miłośników małej czarnej czeka Caffe Crema. Z kolei fani delikatnych kawowych doznań mogą spróbować Caffe Corto z mlekiem o prawdziwie kremowej konsystencji. A dla koneserów kawowych wariacji w ofercie jest też dostępna deserowa Caffe Breve z dodatkiem śmietanki, karmelowego syropu i czekoladowej posypki.

Joanna Hamdan 11620 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.