W ten weekend Biedronka chce rozdać dwa razy więcej Fajniaków

Biedronka podwaja naklejki na Fajniaki.

Pluszaki i książki o przygodach Fajniaków można w ten weekend, 19-20 września br., zdobyć szybciej, ponieważ Biedronka podwaja liczbę naklejek za zakupy. Dotyczy to sklepów stacjonarnych i zakupów online, przez aplikację Glovo.

Przypomnijmy. Fajniaka można wziąć ze sobą do domu w zamian za 60 uzbieranych naklejek. Przy 40 naklejkach – można go kupić za 19,99 zł. W tym roku przy jednorazowych zakupach za 50 zł można otrzymać aż 5 naklejek. 19 i 20 września ta liczba się podwaja – do zgarnięcia będzie zatem 10 dodatkowych naklejek: za zakupy z kartą Moja Biedronka, za zakup co najmniej jednego warzywa lub owocu, za zakup produktów z oferty specjalnej, dodatkowy benefit „Kupuj co polskie” przyznawany za nabycie produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki
 
W ramach akcji lojalnościowo-edukacyjnej Biedronki, można zdobyć również książkę „Gang Fajniaków i miasto marzeń”, w której bohaterowie akcji pomagają podejmować ekologiczne wyzwania. Należy wtedy uzbierać 15 naklejek lub kupić książkę za 9,99 zł.
 
Fajniakowe naklejki zbierać można do 18 listopada br., jednak w ten weekend można skorzystać z okazji i podwoić swoje szanse w sobotę, robiąc zakupy w sklepach sieci Biedronka. Z kolei w niedzielę, 20 września, klienci mogą zamówić zakupy do domu i również otrzymać za nie podwójną liczbę naklejek. Zakupy w Biedronce poprzez aplikację Glovo dostępne są w 21 polskich miastach: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Olsztynie, Bydgoszczy, Toruniu, Płocku, Lublinie, Białymstoku, Zielonej Górze, Gliwicach, Chorzowie, Sosnowcu i w Rzeszowie.
 
Akcja Biedronki Gang Fajniaków zaczęła się 27 sierpnia, to padły już pierwsze rekordy. Wystarczyło jedynie 10 dni, żeby 140 tys. książek i 100 tys. maskotek Gangu Fajniaków trafiło w ręce ich fanów.
Ilona Mrozowska 4642 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.