Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Ballantine’s 7YO Bourbon Finish oficjalnie w Polsce

To nowa, 7-letnia whisky typu blended, o głębokich aromatach, typowych dla Szkotów z dodatkiem słodyczy wydobytej z amerykańskiego bourbonu.

Ballantine’s 7YO Bourbon Finish powstaje ze starannie dobranych szkockich whisky, które po okresie siedmiu lat leżakowania przelewane są przez Master Blendera do dębowych beczek po amerykańskim Bourbonie.

Dzięki temu aromaty miodu i dojrzałych czerwonych jabłek, charakterystyczne dla klasycznej whisky Ballantine’s, są jeszcze bardziej wyraziste i podkreślone. Finiszowanie w beczkach po Bourbonie nadało trunkowi słodkich nut toffi, wanilii oraz karmelu, które stanowią trzon amerykańskiej whiskey.

Ballantine’s 7YO Bourbon Finish zachowała charakterystyczny dla marki kształt butelki a etykieta zyskała nowy design. Czerń połączona z bielą liter nadaje elegancki charakter, dopełniony subtelnymi złotymi detalami.

Polscy konsumenci zostali wyróżnieni na międzynarodowej arenie, gdyż jako jedni z pierwszych mieli okazję spróbować Ballantine’s 7YO Bourbon Finish. Wraz z globalnym debiutem, whisky ta pojawiła się na sklepowych półkach na terenie całego kraju w sugerowanej cenie 72,99 zł.

Joanna Hamdan 11407 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.