Na witaminowego shota do Żabki

W sklepach sieci można już kupić wybrane produkty Olimp Labs.

W sklepach sieci Żabka można kupić suplementy diety w formie shotów: Chela-Mag b6 Forte shot, Kofaktin Forte shot, Gold Vit C 2000 shot oraz Gold-Vit D3+K2 Forte shot.

Shoty od Olimp Labs produkowane są w zakładzie na Podkarpaciu, firma jako jedna z pierwszych wprowadziła je na Polski rynek. Forma poręcznych ampułek 25 ml gwarantuje wygodę użycia i możliwość zastosowania w dowolnym momencie.

- Stale zwiększamy dostępność naszych produktów w różnych punktach sprzedaży, dlatego cieszymy się, że teraz klienci sieci Żabka dostaną możliwość zakupu suplementów diety w formie shotów. W Olimp Labs stawiamy na rozwój. Dążymy nieustannie w kierunku nawiązywania nowych współprac, a także ekspansji infrastrukturalnej, międzynarodowej, realizując kolejne inwestycje, które pozwalają nam stawać się jeszcze bardziej innowacyjną firmą. Cieszy nas wysoki popyt na nasze produkty, jednak wciąż z pokorą pracujemy nad zachowaniem najwyższej jakości oraz zapewnieniem szerokiego dostępu dla konsumentów - komentuje nową współpracę Paweł Serwatka, dyrektor sprzedaży FMCG.

Poza siecią Żabka produkty Olimp Labs są dostępne stacjonarnie w sklepach mało- i wielkopowierzchniowych, na stacjach paliw, w drogeriach, aptekach i sieciach handlowych.

Joanna Hamdan 11407 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.