Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Wilcza Okocim Beer Pub - stolica z nowym piwnym miejscem

Carlsberg Polska, producent marki Okocim, rusza ze swoim pierwszym pubem w Warszawie. Będzie to można spróbować wszystkich piw z portfolio marki, a także skorzystać z oferty kulinarnej.

Otwarcie Okocim Beer Pub nastąpi w piątek 18 września o godz. 19.00.

Lokal mieści się przy ul. Wilczej 35/41 w miejscu legendarnego niegdyś lokalu. Wnętrza pubu łączą w sobie elementy tradycji i nowoczesności. Ceglane ściany, nowoczesne siedzenia, drewniany bar i elementy nawiązujące do wyposażenia Browaru Okocim tworzą niezwykłą atmosferę.

W ofercie Pubu znajdą się wszystkie piwa marki Okocim m.in. flagowy Okocim Jasne Okocimskie, wielokrotnie nagradzany Okocim Mistrzowski Porter, Okocim Klasyczna Pszenica oraz szeroka oferta piw bezalkoholowych - Okocim 0,0% i okocimskie radlery 0,0%. Pojawiać się będą również nowości i piwa z serii limitowanych. Skorzystać można także z oferty kulinarnej, w której nie zabraknie wyjątkowych dań np. sezonowanych steków.

Oficjalne Pubu otwarcie odbędzie się w piątek 18 września 2020 o godz. 19.00.

- Zapewniamy świetną zabawę, w dobrym towarzystwie, przy muzyce DJ-a i przede wszystkim przy naszych świetnych piwach – mówi Halina Jasonek, Okocim Horeca & event manager.

Jedną z niewątpliwych atrakcji oficjalnego otwarcia Okocim Beer Pubu jest możliwość spotkania okocimskich piwowarów, również tych znanych ze spotów reklamowych marki, którzy opowiedzą o piwie, jego warzeniu oraz licznych ciekawostkach z nim związanych.

 

 

 

Ilona Mrozowska 3823 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.