Action z 80. sklepem w Polsce

17 września sieć dyskontów niespożywczych Action otworzyła swój pierwszy sklep w Chorzowie i 80. w kraju.

Debiut w Chorzowie jest dla sieci podwójnie ważny. - Przede wszystkim bardzo chcieliśmy wprowadzić tu markę Action i cieszymy się, że udało nam się pozyskać lokalizację. Dodatkowo chorzowski sklep jest naszym 80. marketem w całej Polsce i kolejnym ulokowanym w dużym mieście - mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

Market znajduje się przy ul. 3 Maja 169, niedaleko granicy ze Świętochłowicami. Na odwiedzających czeka ponad 6 000 produktów z aż 14 kategorii. Na odwiedzających czeka duży parking na ponad 200 samochodów ze stacją paliw.

Action jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Sklep zajmuje powierzchnię ponad 1190 mkw. i oferuje klientom artykuły do pielęgnacji ciała, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt, a także przekąski i napoje. 2/3 asortymentu dynamicznie rotuje, a ponadto w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych produktów.

W pobliżu nowo otwartego sklepu Action znajduje się obiekt z dużym marketem spożywczym oraz aptekami, sklepem sportowym i drobnymi punktami usługowymi.

- Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem Action. Jestem przekonany, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. W trosce o komfort oraz bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników, wyposażyliśmy sklep w środki dezynfekujące i ekrany ochronne przy kasach. Szerokie alejki oraz oznaczenia na podłodze pomagają zachować odpowiedni dystans – dodaje Sławomir Nitek.

Joanna Hamdan 11407 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.