Aldi zaprasza na węgierskie specjały

W specjalnie przygotowanej akcji Aldi znajdzie się ponad 30 produktów spożywczych.

W nowej ofercie sieci miłośnicy węgierskich specjałów znajdą zarówno węgierskie wędliny, gotowe dania, makarony jak i słodycze oraz nabiał węgierskiej marki Kokárdás - jogurty naturalne i owocowe, masło, śmietana, mleko czy twarożek. W ofercie Aldi dostępne będą m.in. salami Pick, kiełbasa dojrzewająca, gulasz, papryka mielona, pasty paprykowe, makarony oraz słodycze marki Stuhmer iPiros. Mówiąc o węgierskich smakołykach nie można zapomnieć o winie.

- Postanowiliśmy zaprezentować specjały prosto z Węgier. Przygotowaliśmy szeroki wybór oryginalnych oraz ciekawych produktów na co dzień dostępnych tylko w Aldi Węgry, a wyjątkowo w tym tygodniu, również w Aldi Polska. Mamy nadzieję, iż przypadną do gustu naszym klientom - mówi Agata Biernacka, kierownik działu komunikacji i PR Aldi Polska.

Przysmaki węgierskie będą dostępne w ofercie Aldi od poniedziałku, 21 września aż do wyczerpania zapasów.

Joanna Hamdan 11407 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.