Mieszkańcy Podlasia z nową Biedronką

Otwarta właśnie placówka przy ulicy Trawiastej 2 to już 31. sklep sieci Biedronka w stolicy Podlasia, czyli w Białymstoku.

Białystok to największe miasto w północno-wschodniej Polsce. Prawie 300 tys. mieszkańców miało okazje robić do tej pory zakupy w 30 sklepach Biedronki. Teraz na mapie pojawiła się kolejna, 31 placówka – jak podkreśla operator - nowoczesna, ekologiczna i wygodna.

Zakupy w nowej Biedronce na osiedlu Wygoda nabierają nowego wymiaru, ponieważ na klientów czeka wiele udogodnień: 40 miejsc parkingowych, w tym dwa miejsca dla osób niepełnosprawnych, 5 kas tradycyjnych, 2 czytniki cen, a także przestronna sala sprzedaży o powierzchni 733 mkw. Ta placówka, jak każdy nowy sklep Biedronki, została wyposażona również w ekologiczne nowości technologiczne, takie jak automatyczne i regulowane oświetlenie LED oraz regały chłodnicze wykorzystujące gaz CO2.

- Z okazji otwarcia 31. sklepu sieci Biedronka w Białymstoku przygotowaliśmy specjalne promocje w dniu otwarcia, ale nasi klienci mogą liczyć na niskie ceny każdego dnia. Mamy nadzieję, że najnowsza placówka będzie chętnie odwiedzana przez mieszkańców - mówi Maciej Solecki, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego w sieci Biedronka.

Biedronka ma już ponad 3 tys. placówek.

Ilona Mrozowska 4642 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.