Bydgoski Pasibus z nietypową promocją

17 września w lokalu burgerowni ruszy specjalna promocja nawiązująca do lokalnej legendy o Panu Twardowskim.

W ramach tej oferty, trwającej tylko pół godziny, klienci mogą liczyć na 50% rabat na wybrane pozycje z menu. 

Jak głosi legenda czarnoksiężnik Twardowski miał w 1560 r. przebywać przez kilka miesięcy w Bydgoszczy. Wjechał do miasta na kogucie, choć w innych źródłach można znaleźć informację, że dotarł na Stary Rynek na krześle. Będąc tam, bawił się, mieszkał i przyjmował interesantów w gospodzie “Zgorzelec” niosąc im pomoc przy wykorzystaniu magii.  

W nawiązaniu do tej opowieści codziennie, od 14 lat, o godzinie 13:13 oraz o 21:13 rzeźba przedstawiająca Pana Twardowskiego, w oprawie spektaklu świetlno-muzycznego, wychyla się okna kamienicy przy Starym Rynku 15. W tym budynku niegdyś Twardowski miał przyjmować swoich interesantów, a obecnie znajduje się tam lokal Pasibusa. 

- To ciekawa i bardzo charakterystyczna atrakcja na bydgoskim Starym Rynku, która znajduje się dokładnie nad naszym lokalem. Nową ofertą "Promka Twardowskiego” nawiązujemy do lokalnej legendy i mamy nadzieję zyskać jeszcze większą sympatię mieszkańców miasta oraz jego gości - tłumaczy Maciej Moc z działu marketingu Pasibusa. 

“Promka Twardowskiego” będzie dostępna dwa razy dziennie w bydgoskim lokalu Pasibusa - przez pół godziny od momentu, gdy rzeźba wychyli się z okna kamienicy (13:13-13:43 i 21:13-21:43). W tym czasie klienci lokalu będą mogli skorzystać z 50% rabatu na Pasi Piwo i dodatki. Podczas trwania promocji na tablicach z menu pojawi się zegar, który będzie odliczał czas do jej zakończenia.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.