Kurczak w McDonald’s w nowej odsłonie

Od 2 września na wszystkich gości czekają promocje i nowe pozycje w menu - burger Supreme Crispy Chicken i odświeżona wersja kanapki McChicken w pikantnej wersji.

Soczysty kotlet w bardzo chrupiącej, złocistej panierce jest głównym elementem nowego burgera – Supreme Crispy Chicken.
 
W towarzystwie krążków czerwonej cebuli, sałaty batawia i roztopionego sera cheddar stanowi  propozycję dla najbardziej wymagających. Kompozycję dopełniają sosy: spicy, z nutą ostrości, oraz – oryginalny w smaku -  z karmelizowaną cebulą.
 
W promocyjnym menu znalazło się również coś dla wielbicieli wrapów – McWrap Supreme Crispy Chicken oraz dla fanów kultowych klasyków – Spicy McChicken w ostrym wydaniu. Do tych pozycji McDonald’s proponuje ziemniaczane nowości - swojskie kartofelki z aksamitnym sosem śmietanowym.
 
Joanna Hamdan 11280 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.