Dacia Duster do wygrania w E.Leclerc

Bony zakupowe, rowery oraz nagroda główna - samochód osobowy Dacia Duster. W ten sposób sklepy E.Leclerc świętują 25-lecie obecności w Polsce.

E.Leclerc działa na polskim rynku od 1995 r., gdy na warszawskim Ursynowie otwarto pierwszy sklep pod szyldem marki. Obecnie grupę tworzy 46 sklepów znajdujących się w 42 miastach na terenie 15 województw, które zatrudniają ponad 5000 pracowników. Należą do nich hipermarkety, supermarkety, a także 12 sklepów internetowych.

Jubileusz stał się okazją do zaproszenia klientów do udziału w loterii – Jubiterii, w której w dniach 15-26 września do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Jej uczestnicy, po dokonaniu zakupów, zostaną poproszeni o zeskanowanie loteryjnego wydruku w terminalu, który będzie umiejscowiony za linią kas. W zależności od wyniku będą mogli odebrać jedną z nagród natychmiastowych lub zarejestrować kod w formularzu na dedykowanej stronie jubiteria.leclerc.pl i wziąć udział w grze o pozostałe nagrody.

Loteria jest jedną z form obchodów 25-lecia E.Leclerc w Polsce. Sieć od 4 lutego prowadzi akcje marketingowo-handlowe. W jubileuszowym roku dla klientów została uruchomiona aplikacja mobilna, karty lojalnościowe, a w sierpniu aplikacja mobilna „Bonus”. Jej użytkownicy otrzymują dostęp do kuponów rabatowych, możliwość przeglądania gazetek, a to pozwala być na bieżąco z ofertami. Do klientów E.Leclerc trafiło także 14 dedykowanych gazetek ze specjalną ofertą handlową, wpisującą się w rocznicowe obchody.

- Od początku funkcjonowania jesteśmy mocno zakorzenieni w lokalnych społecznościach, między innymi poprzez współpracę z lokalnymi dostawcami. 25-lecie naszej obecności w Polsce jest okazją do podziękowania wszystkim tym, którzy sprawili, że nadal możemy kontynuować misję, którą rozpoczęliśmy w 1995 roku - podkreśla Patrycja Sienkiewicz-Nowak, dyrektor handlowy E.Leclerc.

Główną nagrodą w loterii Jubiteria jest samochód osobowy Dacia Duster. Zwycięzca loterii zasiądzie za kierownicą modelu comfort z benzynowym silnikiem. Wartość nagrody głównej to 65 500 zł brutto. Na uczestników loterii Jubiteria będzie czekać także 25 wielozadaniowych miejskich rowerów. W ramach nagród natychmiastowych przewidziano także bony o wartości 10, 20 i 50 zł.

Katarzyna Pierzchała 3731 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.