Lidl Plus już w całych Niemczech

Po pomyślnym zakończeniu fazy testowej od 14 września klienci mogą korzystać z bezpłatnej aplikacji we wszystkich 3200 sklepach sieci w całym kraju.

Na początku wszyscy nowo zarejestrowani użytkownicy otrzymują kupon powitalny o wartości 5 euro, który można wykorzystać przy następnych zakupach na kwotę 30 euro.

- Dzięki aplikacji Lidl Plus chcemy zaoferować naszym klientom kolejny argument do zakupów w Lidl, a tym samym oszczędzać. Lidl Plus jest ważnym elementem rozwoju cyfrowego w Lidl i jeszcze ściślej łączy nasz cyfrowy i stacjonarny biznes - Dominik Eberhard, dyrektor zarządzający ds. cyfrowych w Lidl Niemcy.

To, że ta koncepcja została bardzo dobrze przyjęta przez klientów, najlepiej pokazuje region testowy w Berlinie i Brandenburgii, gdzie klienci mogą korzystać z aplikacji Lidl Plus już od zeszłego roku, a jest ona już jedną z najlepiej ocenianych aplikacji w niemieckim handlu detalicznym. Klienci mogą ją bezpłatnie pobrać z Apple App Store lub Google Play, zarejestrować się w zaledwie 90 sekund i bezpośrednio korzystać z licznych korzyści przy każdym zakupie.

Aby można było korzystać ze wszystkich funkcji Lidl Plus niezależnie od odbioru sieciowego operatora telefonii komórkowej, Lidl w tym roku wprowadził bezpłatny „LidlPlusWLAN” we wszystkich 3200 sklepach.

Poza Niemcami aplikacja Lidl Plus dostępna jest także w Hiszpanii, Belgii, Holandii, Danii, Austrii, Polsce i wielu innych krajach, w których działa Lidl.

Aby zaoferować klientom jeszcze więcej korzyści, Lidl już pracuje nad wieloma innymi funkcjami.

Joanna Hamdan 11280 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.