Polski Lek. Plusssz 100% Magnez Forte + B-Complex

Zmniejsza uczucie zmęczenia.

Plusssz 100% Magnez Forte + B-Complex to suplement diety niezawierający cukru, z sokiem owocowym w proszku o smaku pomarańczowo-grejpfrutowym, w formie tabletek musujących do rozpuszczania w wodzie.

Specjalistyczny preparat Plusssz 100% Magnez Forte + B-Complex jest polecany w stanach zmęczenie i znużenia, w sytuacjach stresowych oraz osobom pijącym kawę i mocną herbatę.

Zawiera niezbędny dla organizmu magnez w ilości zapewniającej 100% dziennych Referencyjnych Wartości Spożycia dla osób dorosłych w 1 tabletce, który przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, oraz B-complex – 5 najważniejszych witamin z grupy B.

Cena za opakowanie (20 tabletek) wynosi ok. 12 zł.

Joanna Hamdan 11280 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.