Lotte Wedel. Ptasie Mleczko® Tiramisu

Nowy smak pianek na jesień.

Obecnie w ofercie kultowych pianek Ptasie Mleczko® znajduje się siedem wariantów smakowych.

Sezonowo jednak marka przygotowuje dla swoich konsumentów nowości. Tym razem portfolio wzbogacono o smak słodkiego deseru - Tiramisu. W okresie jesiennym chętnie sięgamy właśnie po smaki idealne do filiżanki expresso czy herbaty, dlatego po raz kolejny marka E.Wedel wyszła naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Nowe lekkie i puszyste pianki oblane oryginalną wedlowską czekoladą deserową docenią wszyscy miłośnicy kompozycji z nutą kawy.

Pianki Ptasie Mleczko® o smaku Tiramisu zostały zapakowane w kartonik o stonowanych barwach odzwierciedlających nowe nuty smakowe. Ptasi motyw, pojawiający się między ziarenkami kawy, idealnie nawiązuje do smaku tiramisu.

Tak jak pozostałe opakowania kultowych pianek, nowa propozycja pudełka została zaprojektowana przez młodą polską ilustratorkę. W tym przypadku była to Jaga Sowińska. Szata graficzna została dopasowana do nowych opakowań E.Wedel. Powiększone zostało logo, a obok apetycznych pianek umieszczono symbole nawiązujące do smaku wariantu. Co więcej, na kartoniku widnieją kultowe postacie marki, chłopiec i zebra w odświeżonej wersji.

Limitowana edycja pianek Ptasie Mleczko® z pewnością zainteresuje koneserów słodkiej przyjemności, którzy gustują we włoskich nutach smakowych. Kultowe pianki idealnie sprawdzą się jako dodatek do chwili przyjemności przy kawie lub herbacie.

Ptasie Mleczko® o smaku Tiramisu znajdziemy na sklepowych półkach już we wrześniu.

Sugerowana cena za 300-g opakowanie wynosi 14,99 zł.

Joanna Hamdan 11280 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.