Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Nowe wkłady aromatyzujące w Żabce

Spółka Sensation Poland, polski producent wkładów aromatyzujących, rozszerzył współpracę z siecią Żabka, wprowadzając do sprzedaży kolejne warianty smakowe wkładów HIPZZ.

Obowiązujący od 20 maja br. zakaz sprzedaży papierosów mentolowych spowodował zniknięcie ze sklepowych półek wyrobów tytoniowych o smaku mentolu. Rynek szybko jednak odpowiedział na tę zmianę. W sklepach pojawiły się wkłady aromatyzujące, nadające papierosom określony smak i aromat.

Według producenta wkłady aromatyzujące HIPZZ szybko stały się numerem 1 na polskim rynku zarówno w kwestii wielkości sprzedaży, udziałów, jak i dystrybucji. Wytwórca nie ustaje jednak w rozwoju i wciąż rozbudowuje sieć dystrybucji. Obecnie wkłady HIPZZ dostępne są m.in. w sieci sklepów Żabka, Stokrotka, Carrefour, Polo Market, na stacjach benzynowych, w tym Orlen, Shell, BP, Moya, Lotos, Amic oraz w salonach sieci Ruch, Kolporter, Tabak Polska i Media Star.

CO ZAJĘŁO MIEJSCE ZAKAZANYCH MENTOLI

Głównym partnerem detalicznym wkładów HIPZZ jest Żabka, w której początkowo można było nabyć tylko wkłady mentholowe. We wrześniu Żabka rozszerza asortyment sprzedawanych wkładów, powiększając je o kolejne smaki: Ice Mint, Blueberry Lemon i Candy Mango.

 

Katarzyna Pierzchała 3731 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.