Bądź fluo z Lubellą!

Smakowe płatki śniadaniowe Lubella to produkt dedykowany dzieciom. Dlatego marka postanowiła przygotować coś specjalnie dla nich.

Lubella w najnowszej akcji do każdej objętej promocją paczki płatków śniadaniowych dołącza unikalną fluozawieszkę.

Do zebrania aż 10 wzorów z postaciami potworków. Dzięki temu, że gadżet ma formę breloczka, można go przyczepić w dowolnym miejscu – do plecaka, piórnika, kurtki lub gdziekolwiek tylko chcemy.

Gratis można znaleźć w paczkach płatków śniadaniowych linii Choco – czyli w Kulkach, Muszelkach i Piegołakach.

Akcji towarzyszy kampania digitalowa (display, influencerzy) oraz promocja konsumencka w wybranych sklepach. Przy zakupie 2 wybranych paczek objętych promocją można odebrać fluorescencyjne nakładki na plecak z grafikami potworków.

Agencja odpowiedzialna za projekty gadżetów to Goldfinch, a agencja kreatywna dla komunikacji i odpowiedzialna za kampanię digitalową to Carla Zuri.

Joanna Hamdan 12906 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.