Ewa Farna ambasadorką Avon

Gwiazda polskiej i czeskiej sceny muzycznej została twarzą perfum z linii Far Away Rebel & Diva.

Ewa Farna będzie twarzą kolekcji, w skład której oprócz wody perfumowanej o intensywnych nutach różowego pieprzu i magnolii, wejdą również delikatny balsam do ciała oraz perfumetka o pojemności 10 ml.

W ramach współpracy wokalistka pojawi się na okładce katalogu Avon nr 13/2020, dostępnego na rynku od 24 września. Tego dnia wystartuje również kampania promująca linię Far Away Rebel & Diva pod hasłem "Reguły? Gram według własnych zasad".

Działania promocyjne linii perfum Far Away Rebel & Diva z udziałem nowej ambasadorki zapachu obejmą również aktywność na social media marki oraz na Instagramie Ewy Farnej.

- Szczerość i autentyczność to wartości, które szczególnie cenimy sobie w naszej firmie. Lubimy współpracować z dziewczynami, które nie boją się wyrażać siebie i iść pod prąd. Ewa Farna swoją spontanicznością na scenie i w życiu prywatnym od lat podbija serca wielu fanów i inspiruje do podążania własną ścieżką, dlatego ogromnie cieszymy się mogąc ją powitać w gronie ambasadorek naszych produktów. Linia Far Away Rebel & Diva to propozycja stworzona specjalnie dla kobiet, które tak jak Ewa chcą w życiu grać wyłącznie według własnych zasad - komentuje Anna Werstler, dyrektor marketingu CE Avon.

Joanna Hamdan 11242 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.