Peer Pharm. Mineral Therapy marki Mineralium

Pielęgnacja ciała.

Nowy lotion do ciała Restoring Mineral Therapy to opcja dla tych, którym wiecznie brakuje czasu na pielęgnację ciała. Płynna konsystencja błyskawicznie się rozprowadza i równie szybko wchłania, pozwalając skórze oddychać, a tobie ubrać się natychmiast po nałożeniu kosmetyku. Po nałożeniu lotionu skóra staje się gładka, miękka i jedwabista, a dzięki systematycznej codziennej pielęgnacji odzyskuje zdrowy wygląd i blask. W składzie kosmetyku oprócz dużej dawki cennych minerałów, które wzmacniają skórę, znajduje się także kojący i wygładzający ekstrakt z rumianku. A odżywczą bazę tworzą dwa naturalne oleje: migdałowy, który doskonale nawilża i zmiękcza skórę oraz jojoba, który poprawia jej elastyczność i napięcie. Cena za 400 ml wynosi 50 zł.

Z kolei aromatyczne, gęste i odżywcze masło do ciała Protective Mineral Therapy to uczta dla ciała i zmysłów, która wymaga celebracji. Aplikacja gęstego masła trwa dłużej niż nałożenie balsamu czy mleczka, ale wchłania się równie szybko. To zasługa dodanego do receptury aloesu, który także doskonale koi podrażnienia skóry. Masło można nakładać codziennie, rano lub wieczorem. Albo stosować dwa razy w tygodniu, jako specjalną kurację odżywczą dla skóry. Wzmacniające  minerały zanurzono w naprawdę dużej porcji nawilżającego i odżywczego oleju kokosowego. Cena za 300 ml wynosi 50 zł.

Joanna Hamdan 11401 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.