Nowa dyrektor generalna Avonu. Zastąpi Annę Jakubowski

Dyrektor regionalną Avon Cosmetics Polska została Agnieszka Isa, która z firmą związana jest już od 19 lat.

Agnieszka Isa (na zdjęciu) zastąpi na tym stanowisku Annę Jakubowski, która dyrektor generalną Avon ponad rok [CZYTAJ O TYM TUTAJ].

Isa związana jest z Avon od 19 lat. Zajmowała w tej firma kilka kluczowych stanowisk, w tym dyrektora marketingu w Johannesburgu w RPA, dyrektora wykonawczego ds. marketingu na rynki Europy Zachodniej (z siedzibą w Madrycie w Hiszpanii) oraz dyrektora wykonawczego ds. marketingu w Stambule na Turcję, Afrykę Północną i Bliski Wschód. Ostatnio pracowała w regionie Azji i Pacyfiku, gdzie zasiadała w zarządach Avon w Szanghaju w Chinach oraz w Manili na Filipinach. Była odpowiedzialna za zwiększanie udziałów w rynku, budowanie od podstaw nowych zespołów i procesów w klastrze, kierowanie działami marketingu i cyfryzacji, a także modernizację portfolia produktów i propozycji wartości dla klientów.

- Polska to bardzo ważny rynek dla Avon i jesteśmy podekscytowani faktem, że będzie on kierowany przez tak doświadczonego menedżera jak Agnieszka. Nasz biznes cyfrowy jest jednym z kluczowych obszarów, na którym chcemy się skupić. Wierzę, że wiedza Agnieszki pomoże Avon Cosmetics Polska podążać w tym kierunku i zapewni najlepsze wsparcie dla Konsultantek, które są sercem naszej firmy ­– mówi Goran Petrovic, dyrektor zarządzający Avon CEE.

Jak komentuje natomiast Agnieszka Isa, w związku z powrotem do Warszawy swoje działania skoncentruje na budowaniu wartości marki w Polsce. - Będziemy nadal odpowiadać na stale zmieniające się otoczenie rynkowe, zapewniając możliwości zarobku, wykorzystując technologie cyfrowe i stawiając wyjątkowy poziom obsługi na czele naszej strategii – mówi Agnieszka Isa.

 

Ilona Mrozowska 3777 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.