175 tys. nagród do wygrania w loterii Netto

W zamian za regularne zakupy, od 7 do 26 września 2020 r., klienci sieci otrzymają zdrapkę uprawniającą do wzięcia udziału w zabawie.

Zasady loterii są bardzo proste – każde wydane 50 zł (z wyłączeniem alkoholu, wyrobów tytoniowych, produktów początkowego żywienia niemowląt, produktów leczniczych, doładowania telefonu) jest premiowane jedną zdrapką. Klient, który odsłoni okienko informujące o wygranej, będzie mógł odebrać swój prezent przy kasie w ciągu 2 dni roboczych od daty zakupu. Każdy sklep nagrodzi codziennie 25 zwycięzców.
 
Ponadto każda urodzinowa zdrapka zawiera unikalny kod, pozwalający na udział w loterii. Po jego zarejestrowaniu na stronie www.25latrazem.netto.pl, uczestnik weźmie udział w losowaniu nagród głównych. Na szczęśliwców czekają: rowery elektryczne, roboty kuchenne oraz koszulki z logo BVB Borussia Dortmund.
Aby otrzymać nagrodę, konieczne jest okazanie zwycięskiego paragonu oraz zdrapki. W loterii mogą wziąć udział wyłącznie osoby dorosłe. Pełny regulamin loterii jest dostępny w sklepach oraz na stronie www.25latrazem.netto.pl.

Z okazji jubileuszu Netto przygotowało także bardzo ofertę promocyjną, pełną urodzinowych rabatów. Zniżki obejmują wybrany asortyment produktów spożywczych, środków czystości, a także sprzęty i akcesoria niezbędne w każdym domu. Pełna oferta promocyjna jest dostępna w gazetkach Netto.

Joanna Hamdan 11435 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.