RTV Euro AGD w Morskim Parku Handlowym

Sklep sieci wzmocni ofertę gdańskiego obiektu w obszarze elektroniki użytkowej i sprzętu gospodarstwa domowego.

RTV Euro AGD to ogólnopolska sieć handlowa działająca na rynku elektroniki użytkowej oraz sprzętu gospodarstwa domowego. Firma oferuje swoje produkty w 291 sklepach w 191 miejscowościach na terenie całej Polski. RTV Euro AGD od lat działa w modelu omnichannel, sprzedając produkty także online na euro.com.pl i przez telefon.

- Tylko w pierwszym półroczu uruchomiliśmy sześć nowych salonów w galeriach i parkach handlowych, a w planie mamy kolejne otwarcia, m.in. w Morskim Parku Handlowym. Chcemy być bliżej naszych klientów, oferować im nowoczesne produkty w atrakcyjnych cenach i wspierać technologicznym doradztwem - mówi Dorota Grubka, dyrektor ds. najmu i zakupów, RTV Euro AGD.

Morski Park Handlowy zlokalizowany jest przy ul. Przywidzkiej w Gdańsku. Całkowita powierzchnia obiektu po rozbudowie wynosi ponad 41 000 mkw. Do grona jego najemców należy m.in. market budowlany OBI, hipermarket spożywczy Carrefour, McDonald's, Jula, Jysk oraz cztery marki grupy Komfort: Komfort Łazienki, Komfort Podłogi, Komfort Kuchnie i Nexterio. W sąsiedztwie obiektu znajduje się centrum wyprzedażowe Designer Outlet Gdańsk oraz salon meblowy Agata. Właścicielem Morskiego Parku Handlowego jest firma GRP.

Joanna Hamdan 11599 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.