Hochland. W loterii Almette do wygrania eko dom

W piątej już edycji wielkiej loterii Almette do wygrania jest całkowicie urządzony ekologiczny dom góralski z widokiem na Giewont i panoramę Tatr.

Każdy, kto marzy o ekologicznym domku w sercu Tatr, może już teraz sięgnąć po szczęście. Mechanizm loterii jest prosty: wystarczy kupić oznaczony etykietą loteryjną serek Almette lub MINI Almette i od 1 września do końca października zarejestrować kod z opakowania na stronie https://www.almette.pl/loteria-2020/ i koniecznie zachować paragon oraz wieczko z kodem. Uczestnik bezpośrednio po zarejestrowaniu kodu otrzyma informację, czy wygrał nagrodę dzienną. Na informację o nagrodzie głównej trzeba będzie poczekać. Losowanie odbędzie się w listopadzie, a wkrótce potem właściciel będzie mógł odebrać klucze do swojego nowego domu.

Dom o powierzchni 80 mkw. urządzony jest „pod klucz” - czyli jest w nim już wszystko, co pozwala od razu zamieszkać. Poczynając od urządzeń AGD, po drobiazgi, jak ściereczki, kubki, talerze, sztućce. Wnętrza urządzone zostały z przewagą drewna, w ciepłych, pastelowych i przytulnych barwach - swoją naturalnością wpisują się w górskie otoczenie.

Jednak, jak podkreśla organizator loterii - firma Hochland - najważniejszą jego zaletą jest ekologia.

Iwestycja została wykonana z naturalnego drewna świerkowego, a fundamenty obłożone są okładziną z naturalnego kamienia. Dzięki specjalnej konstrukcji ścian, dom spełnia bardzo wysokie wymogi izolacyjne, zużywając zdecydowanie mniej energii. W upalne lato nie nagrzewa się zbyt szybko, a zimą zapewnia komfort, ponieważ długo utrzymuje ciepło.

Idąc jeszcze mocniej w kierunku eko, projektanci domu Almette postawili na odnawialne źródła energii. Na dachu zamontowano instalację fotowoltaiczną, która zamienia energię słoneczną w elektryczną. Zainstalowane moduły pozwalają na produkcję własnego prądu na potrzeby ogrzewania i oświetlenia. We wnętrzach umieszczono także energooszczędne oświetlenie LED. Wszystkie te rozwiązania mają pozytywny wpływ na środowisko, a ponadto pozwalają znacząco zaoszczędzić na rachunkach.

 

Ilona Mrozowska 3824 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.