Dolina Noteci. Mokre karmy Rafi

Mając na uwadze ciągle rosnącą świadomość i oczekiwania właścicieli psów, znana i lubiana linia karm Rafi zyskała nie tylko nowe opakowania, ale i ulepszoną recepturę, m.in. wzbogaconą o wartościowe owoce.

Te pełnoporcjowe karmy mokre pokrywają w 100% dzienne zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, mineralne i witaminowe. Ich skład został zbilansowany w oparciu o nowoczesne normy żywieniowe i zalecenia prawidłowego żywienia psów dorosłych, młodych oraz szczeniąt. Mokre karmy Rafi zapewniają odpowiednie zmineralizowanie kości i zębów oraz właściwy przebieg procesów metabolicznych.

Receptura wolna jest od substancji konserwujących, barwników czy aromatów poprawiających smak czy stymulujących apetyt. Wykorzystanie mięsa i surowców pochodzenia zwierzęcego, a także ich precyzyjne zestawienie sprawiają, że produkty te są źródłem pełnowartościowego białka zawierającego wszystkie aminokwasy egzogenne. Dzięki nowoczesnej metodzie produkcji oraz starannej selekcji karmy Rafi odznaczają się wysokim współczynnikiem strawności.

Dostępne w puszkach 400 g i 800 g:

- z kaczką,

- z przepiórką,

- z dziczyzną,

- z indykiem,

- z jagnięciną,

- z wołowiną.