Festiwal Smaków Food Trucków 21-23 sierpnia

Na wydarzenie zaprasza Galeria Grudziądzka.

Carrefour Polska, właściciel i zarządca Galerii Grudziądzkiej, zaprasza na kulinarną podróż w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków. Od piątku do niedzieli amatorzy smacznych dań będą mieli możliwość skosztowania specjałów inspirowanych smakami i kulturą różnych zakątków świata. Celem wydarzenia jest promowanie idei slow foodu, czyli jedzenia przygotowanego ze świeżych, starannie dobranych produktów, na oczach klienta oraz pokazanie różnorodności smaków i kuchni.

Poza jedzeniem na gości czeka wiele innych atrakcji, m.in. strefa dla dzieci, strefa chilloutu, zawody kulinarne z nagrodami oraz gra terenowa dla dzieci i rodziców z nagrodami. Dodatkowo uczestnicy będą mogli wybrać „Najsmaczniejszego Food Trucka Festiwalu”.

Ze względu na zachowanie bezpieczeństwa w czasie pandemii, food trucki będą traktowane jako oddzielne restauracje i obowiązywać je będą obowiązujące zasady sanitarne (m.in. ustawienie stołów co 2 m, wyznaczenie miejsc w kolejkach co 2 m, zapewnienie płynu do dezynfekcji na terenie całego zlotu, instrukcje z zasadami bezpieczeństwa na stołach, food truckach, dezynfekcja stołów po każdym kliencie).

Festiwal Smaków Food Trucków odbędzie się w dniach 21-23 sierpnia 2020 r. na parkingu przed Galerią Grudziądzką przy ul. Konarskiego 45 w Grudziądzu.

Godziny wydarzenia:
piątek i sobota: 12:00-21:00
niedziela: 12:00-20:00

Ilona Mrozowska 4593 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.