Biedronka jak ze stacji kosmicznej

Niezwykły sklep sieci właśnie rozpoczął działalność w części usługowo-handlowej biurowca The Warsaw Hub. Można do niego wejść bezpośrednio ze stacji metra Rond Daszyńskiego.

Takiego sklepu Biedronka jeszcze nie miała. Powierzchnia nowej warszawskiej placówki w The Warsaw Hub wynosi aż 830 mkw.

- Doskonale znamy swoich klientów i wiemy, jak istotna jest dla nich oszczędność czasu. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, by placówki znajdowały się w jak najlepiej skomunikowanych lokalizacjach. Jesteśmy dumni, że nowo otwarty sklep działa w samym centrum Warszawy, tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego, w jednym z najbardziej prestiżowych i nowoczesnych budynków w całej Polsce - mówi Kamil Biały, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka.
 
W nowej placówce sieci do dyspozycji klientów jest wykwalifikowana 25-osobowa załoga. Ceny produktów można szybko sprawdzić w 2 czytnikach umieszczonych w dobrze oznakowanych miejscach, a za zakupy zapłacić przy jednej z 8 kas: 4 tradycyjnych bądź 4 samoobsługowych, posiadających nowoczesne oprogramowanie ułatwiające szybkie skanowanie produktów.
 
Lokalizacja placówki sprawia, że łatwo dostaną się do niej osoby poruszające się komunikacją miejską, ale także autem. Do nowego sklepu sieci można wejść bezpośrednio ze stacji II linii warszawskiego metra – Rondo Daszyńskiego. Z kolei dla zmotoryzowanych klientów dostępny jest podziemny parking na 100 pojazdów, w tym z miejscami dla osób niepełnosprawnych. Pierwsza godzina postoju jest bezpłatna.
 
Z okazji otwarcia nowego sklepu sieć Biedronka przygotowała niespodziankę dla wszystkich klientów. W dniu 11 sierpnia przy zakupach za minimum 99 zł otrzymują oni voucher o wartości 20 zł, do wykorzystania z kartą Moja Biedronka. Natomiast od 12 do 30 sierpnia, przy zakupach na tę samą bądź wyższą kwotę, klienci otrzymają każdorazowo vouchery o wartości 10 zł.
 
Nowa Biedronka jest otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-23:00. W niedziele handlowe zakupy będzie można zrobić od godziny 07:00 do 21:00.

 
Joanna Hamdan 11252 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.