Sendit.pl nawiązał współpracę ze Skąpiec.pl

Dzięki temu partnerzy porównywarki Skąpiec.pl oraz portalu Opineo.pl mogą skorzystać z oferty Sendit.pl na korzystniejszych warunkach. Promocja obejmuje zarówno przesyłki "do domu", jak i "do punktu".

 W trakcie pandemii Polacy jeszcze silniej przekonali się, jak wygodne mogą być zakupy online. Wzrost zainteresowania sektorem e-commerce to szansa oraz wyzwanie dla sklepów internetowych, które aktualnie potrzebują narzędzi nie tylko do przyciągania potencjalnych klientów, ale także utrzymania ich, poprzez dostarczanie usług najwyższej jakości. Na szczęście na tym polu jest wiele możliwości. Jedną z nich jest współpraca z Sendit.pl.

- Uzupełnia ona naszą ofertę skierowaną do partnerów biznesowych. Porównywarka Skąpiec.pl przyciągnie uwagę konsumenta, Opineo.pl zachęci do zakupu, a Sendit.pl zapewni szybką, bezproblemową dostawę – mówi Tomasz Świta, business owner Skąpiec.pl

Sklepy, które są partnerami Skąpiec.pl lub Opineo.pl, otrzymują najniższe ceny na rynku, zarówno od Sendit.pl, jak i należącego do niego serwisu bliskapaczka.pl. W promocji dostawa do Paczkomatów InPost kosztuje już od 8,69 zł netto, Paczka w Ruchu od 5,32 zł netto, natomiast Kurier FedEx od 12,25 zł netto. W ramach jednej integracji Sendit.pl udostępnia do wyboru dziewięć firm kurierskich działających na terenie Polski i Unii Europejskiej.

– Dzięki zaawansowanej technologii i nowoczesnym rozwiązaniom dla dostaw e-commerce, możemy oferować sklepom internetowym narzędzia, które istotnie wpływają na dynamiczny rozwój ich biznesu oraz sprawną obsługę zamówień - wyjaśnia Wojciech Kliber, wiceprezes zarządu Sendit.

Przykładem ostatniej aktywności, powstałej w odpowiedzi na rosnącą popularność dostaw do maszyn paczkowych, Sendit oferuje e-sklepom opartym na WooCommerce nową wersję wtyczki bliskapaczka.pl, dzięki której klienci zyskują możliwość odbioru swojego zamówienia z jednego z 31 000 punktów nadawczo-odbiorczych w całej Polsce.

Serwis Skąpiec.pl to druga co do wielkości porównywarka cen i jedna z pierwszych, które powstały na polskim rynku. Działa od ponad 16 lat. Skąpiec.pl to 6 milionów produktów, zintegrowanych z ponad 13 tysiącami e-sklepów. Od 2019 r. stanowi również część kompleksowego rozwiązania dla e-biznesu – Moneteasy. Rok od pojawienia się platformy na rynku, Moneteasy nawiązała partnerstwa z ponad 500 nowymi sklepami internetowymi i odnotowała 30-proc. wzrost przekierowań.

Spółka Sendit to największy w Polsce pośrednik usług kurierskich oraz właściciel platformy Sendit.pl, umożliwiającej zamawianie usług kurierskich na terenie kraju oraz nadanie i odebranie przesyłki w dowolnym, wybranym przez klienta punkcie. W skład sieci partnerskich wchodzą m.in. saloniki Kolporter, sklepy Żabka, kioski RUCH-u, stacje Orlen i Lotos czy placówki Poczty Polskiej.

 

Katarzyna Pierzchała 3712 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.